Nová ERIKA

Pronájem nebytových prostor komerčního centra

Provozní řešení komerčního centra Nová ERIKA


Půdorys Nová Erika Třinec

Přízemí

Patro Nová Erika Třinec

Patro

V přízemí komerčního centra je umístěn hlavní vstup, na který navazuje vstupní hala se schodištěm a výtahem. Přímo ze vstupní haly je po pravé straně umístěn komerční prostor, který může být využitý jako jeden prostor, případně může být dále členěný na menší prostory, a to dle požadavků budoucích uživatelů.

Po levé straně je navrženo zázemí pro zaměstnance – se samostatným vstupem z prostoru pro parkování 2 osobních automobilů a pro zásobování - oddělená WC pro muže a ženy, samostatná sprcha, technická místnost spojená s úklidovou komorou, samostatný výměník DTT a.s., a denní místnost pro zaměstnance, která bude sloužit i jako šatna.

V patře komerčního centra je umístěna hlavní hala se schodištěm a výtahem. Z této haly je po pravé straně přístupný komerční prostor, který může být využitý jako jeden prostor, případně může být dále členěný na menší prostory, a to dle požadavků budoucích uživatelů.

Po levé straně haly je navržen další komerční prostor, který lze stavebně rozdělit na více prostorů – dle požadavků budoucích uživatelů.
Za schodištěm a výtahem jsou navrženy sociální zařízení pro nájemce a klienty (zákazníky) komerčního centra včetně WC pro ZTP osoby a dále technická místnost spojená s uklidovou komorou.

Mapa polohy komerčního centra Nová ERIKA


Image

Image